Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Odpowiednia pielęgnacja pomaga zachować młody wygląd i utrzymać skórę w dobrej kondycji. Proponowane zabiegi z wykorzystaniem odpowiednio dobranych preparatów potrafią przynieść świetne efekty i sprostać potrzebom każdego rodzaju cery.

Mikrodermabrazja

Cena: 150zł/1,5h

 • Jest to peeling mechaniczny, który ma za zadanie złuszczyć zrogowaciały naskórek, oczyścić rozszerzone pory przy pomocy głowic diamentowych. Skutecznie redukuje niedoskonałości skóry – zaskórniki, zmarszczki, trądzik, przebarwienia, rozszerzone pory, blizny i zaskórniki.

Manualne oczyszczanie

Cena: 120zł/2h

 • Jest zabiegiem, który składa się z ręcznego usuwania wykwitów skóry w postaci zaskórników otwartych, zamkniętych, krost i prosaków. Oprócz tego wykonywane są również inne czynności, które ułatwią pracę manualnego oczyszczania oraz sprawią, że zostanie ono dokładnie wykonane. Manualne oczyszczanie wykonuje się na skórze twarzy, pleców, dekoltu i ramion.

Eksfoliacja kwasami

Cena: 160zł/1h

 • To idealny zabieg dla skóry problematycznej, który nie tylko wygładzi ją i odświeży, ale również poprawi jej koloryt, usunie przebarwienia i zmiany trądzikowe. Zabieg eksfoliacji kwasami najlepiej wykonywać w okresie jesienno-zimowym, gdyż nie zaleca się, aby skóra podczas kuracji była eksponowana na słońce.

Peeling kawitacyjny

Cena: 120 zł/1,5h

 • Metoda wykorzystywana do bezbolesnego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Zabieg ten przeznaczony jest głównie do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynka.

Sonoforeza

Cena: do uzgodnienia

 • Celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych (leczniczych, kosmetycznych) w głębsze warstwy naskórka. Substancje te (witaminy, peptydy) poprzez wtłaczanie manualne tj. masaż przenikają w małym stopniu. Natomiast wtłaczane za pomocą ultradźwięków przekraczają barierę jaką jest płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i wnikają do żywych warstw naskórka. Sonoforeza powodując mikromasaż poprawia ukrwienie naskórka i regenerację uszkodzonych tkanek.

Infuzja tlenowa

Cena: 300zł/1,5h

 • Nieinwazyjny, bezbolesny zabieg. Wykonywany jest w celu odmłodzenia skóry. Oparty na technologii tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki.. Ampułki są odpowiednio dobierane do rodzaju i potrzeb skóry, aby zapewnić optymalne efekty i bezpieczeństwo zabiegu. Serum, które zawiera niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, łączy włókna kolagenu i elastyny oraz wpływa na fibroblasty. Gwarantuje to skórze młody wygląd, jędrność i gładkość. Dzięki bezpośredniej aplikacji odżywczego serum w głębsze warstwy skóry, infuzja tlenowa jest niezwykle skuteczna, a rezultaty stają się widoczne niemal natychmiast po jej wykonaniu. Skóra po takim zabiegu staje się odżywiona, nawilżona i wygląda młodziej, a wszystko to dzieje się na wielu poziomach – nie tylko na zewnątrz, ale również w głębszych warstwach komórkowych.

Peeling węglowy

Cena: 300zł/1,5h

 • Polega na usuwaniu drobinek węglowych ze skóry twarzy i dekoltu, które nałożono chwilę przed zabiegiem i które wnikają do wszystkich zakamarków powierzchni skóry. W czasie zabiegu absorbują energię światła laserowego i powstające „mikroeksplozje” powodują oczyszczenie i zmniejszenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu skóry, stymulację kolagenu, zmniejszenie stanów zapalnych. Laserowy peeling węglowy stosuje się w celu:
 • – stymulacji i regeneracji skóry,
 • – usunięcia zaskórników i zwężenia porów skóry,
 • – zmniejszenia łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku,
 • – usuwania przebarwień.