Zabiegi estetyczne

Działają odmładzająco, zwalczają niedoskonałości, pielęgnują skórę, zapewniają jej jędrność, właściwe nawilżenie i gładkość. Mają za zadanie upiększyć oraz poprawić wszelkie problemy skórne.

Przeciwwskazania do zabiegów:

ciąża i okres karmienia piersią
choroby autoimmunologiczne a wśród nich: choroba Hashimoto, choroba Gravesa-Basedowa
choroba Addisona, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiegoi-Crohna, toczeń rumieniowaty układowy, twardzina, układowe zapalenie naczyń, reumatoidalne zapalenie stawów, reaktywne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, miastenia, stwardnienie rozsiane, ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia, bielactwo, łuszczyca, łysienie plackowate, sarkoidoza, niedokrwistość Addisona-Biermera
choroby krwi przebiegające z nieprawidłową funkcją lub liczbą płytek krwi
choroba nowotworowa
zaburzenie krzepliwości
wieloczynnikowa alergia
uczulenie na chrom lub nikiel (metale te znajdują się w igłach wykorzystywanych do iniekcji)
aktywna opryszczka
zakażenie lub uszkodzenie skóry w miejscu poddawanemu zabiegowi
przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych lub przeciwpłytkowych
pokrzywka

Dermapen

Cena: 300zł/45min

  • Jest to nowa jakość w zabiegach mezoterapii. Dzięki opatentowanej technologii automatycznie p-ulsujących 12 igieł, każda o średnicy 0,02 milimetra pozwala na wprowadzenie substancji czynnych stosowanych w mezoterapii na określoną głębokość w skórze. Funkcja ta daje bardzo dobrą efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji w skórę, jednocześnie redukuje do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Nakłuwając skórę, powodujemy mikro uraz skóry, który stymuluje ją do samoleczenia i uruchamia intensywne procesy regeneracyjne

Mezoterapia igłowa

Cena: 350zł/1h

  • Jest zabiegiem polegającym na podaniu odpowiedniego dobranego preparatu do obszaru zabiegowego. Oczy, twarz, szyja, dekolt, skóra głowy, ciała. Wprowadzamy substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi znakomite rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność.

Modelowanie ust

Cena: 800zł/1ml/30min

  • Główną funkcją kwasu hialuronowego jest nawilżenie oraz pomoc w utrzymaniu objętości skóry. Jedną z jego właściwości jest wiązanie wody. Działanie kwasu hialuronowego przyczynia się do poprawy wyglądu skóry oraz utrzymaniu jej w odpowiedniej gęstości. Z upływem lat ilość kwasy hialuronowego w naszym organizmie jest coraz mniejsza. Dlatego w pewnym momencie warto dostarczać go z zewnątrz.