Makijaż permanentny brwi

Pigmentacja brwi, bez względu na technikę, ma za zadanie podkreślić naturalne brwi klientki nie przerysowując ich. Pozwoli to na uzyskanie pięknych i symetrycznych brwi, uzupełni braki oraz podkreśli kolor. Makijaż permanentny ma nie zastępować nam makijażu kolorowego.

Technika „Ombre”

Cena: 1200 zł

Cena dopigmentowania: 100 zł

  • Jedna z najbardziej popularnych na rynku technik pigmentacji brwi. Brwi po wyłuszczeniu nie będą mieć idealnie zarysowanych granic. Dzięki umiejętnemu rozproszeniu pigmentu widoczna będzie gradacja od podstawy brwi ku górze, a przody brwi będą delikatne. Technika ta pozwala uzyskać maksymalnie naturalny efekt i jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry oraz osób w każdym wieku.

Technika „Hairstroke”

Cena: 1200zł

Cena dopigmentowania: 100 zł

  • Technika polegająca na dokładnym, maszynowym tworzeniu poszczególnych włosów. Dzięki precyzyjnemu rozmieszczeniu włosków, które po wyłuszczeniu idealnie wkomponują się w naturalne brwi, otrzymujemy wygląd brwi najbardziej zbliżony do naturalnych. Metoda ta nadaje się dla osób z idealnie gładką skórą. Nie nadaje się dla skór suchych oraz tłustych. Zabieg ten należy odświeżać co około roku

Technika „Cashmere”

Cena: 1500zł

Cena dopigmentowania: 100 zł

  • Metoda, która łączy ze sobą kombinacją dwóch technik: techniką włosa oraz cieniowanej (pudrowej). Zabieg polega na precyzyjnym rozmieszczeniu włosków wraz z naniesieniem zacieniowanej przestrzeni pomiędzy nimi. Technika ta pozwala na uzyskanie efektu puszystych, zagęszczonych, ale wciąż lekkich brwi.