Stylizacja brwi, rzęs i makijaż

Stylizacja brwi, rzęs i makijaż

Brwi i rzęsy nadają charakteru całej twarzy oraz wpływają w znaczący sposób na Nasz wygląd. Korekcja łuku brwiowego może optycznie wyszczuplić twarz, zmienić jej kształt czy ją wymodelować. Jeśli marzysz o długich, gęstych i naturalnie wyglądających rzęsach bez potrzeby używania tuszu i zalotki to zapraszamy na zabieg przedłużania rzęs. Różne metody aplikacji sprawią, że będziesz mogła cieszyć się wachlarzem pięknych i długich rzęs. Efekt jest całkowicie naturalny i dostosowany do Twoich oczekiwań.

 

Nazwa Cena
Henna 30zł
Henna rzęsy 10zł
Henna marokańska 70zł
Makijaż wieczorowy 100zł

Lifting rzęs

Cena: 100zł/1h

  • Jest to zabieg, dzięki któremu rzęsy są wydłużone, podniesione, zagęszczone i bardziej podkręcone. Zbieg sprawia, że rzęsy wyglądają zachwycająco, ale jednocześnie naturalnie. Taka zmiana może utrzymywać się nawet przez kilka tygodni. Przeznaczony jest przede wszystkim dla pań, które pragną w prosty i szybki sposób osiągnąć dobry efekt, ale nie są przekonane do bardziej inwazyjnych metod. Jest to także doskonała alternatywa dla innych zabiegów zagęszczających rzęsy.

Stylizacja rzęs

Przedłużanie rzęs jest metodą objętościową czyli dodanie rzęsom objętości za pomocą kilkukrotnego ich pomnożenia. Istnieją różne wersje metod objętościowych – ich dobór uzależniony jest od preferencji klientek i oczekiwanego rezultatu. Może być on delikatny i naturalny, a może być spektakularny i bardzo widoczny. Przedłużanie rzęs 1:1 , 2:1 , 3:1)polega na doklejaniu do rzęsy prawdziwej odpowiednio jednej, dwóch lub trzech rzęs sztucznych. Są one wykonane z ultra lekkiego tworzywa , które nie obciąża i nie uszkadza rzęs naturalnych. Rzęsy dopasowuje się do kształtu oka klientki, by utrzymać maksymalnie naturalny i piękny efekt. Im więcej rzęs doczepionych, tym bardziej spektakularne i wyraziste spojrzenie.

Stylizacja rzęs metodą 2:1

Cena: 160zł/2h

Stylizacja rzęs metodą 3:1

Cena: 190 zł/2,5h